Ayakkabı Dünyası 2013 Modelleri

ayakkabi-dunyasi-1

Picture 1 of 32

Ayakkabı dünyası modelleri

 

Kadınların ayakkabıdan en büyük beklentileri estetik bir görünüme sahip olmasıdır. Ancak estetik bir ayakkabının bir spor ayakkabı rahatlığını vermeyeceğini her kadın bilir buna rağmen en çok kadın ayakkabısında en çok rağbet gören konu estetik ayakkabıdır. Tasarıma önem vermiş bir ayakkabı modelini almak istiyorsanız yüksek etiket fiyatlarını da düşünerek en doğru seçimi yapmak zorundasınız.

Kadın ayakkabı modellerinde alternatif seçenekler o kadar geniş ki seçmek çok zor olabiliyor bazı kadınların genellikle ayakkabı alırken ve ayakkabı seçerken en çok kullandığı cümlelerden birisi “hem rahat hem de estetik bir ayakkabı istiyorum” Ancak hem rahat hem estetik bir ayakkabı çok zor bulunan bir tiptir bulunsa bile dudak uçuklatan fiyatları vardır.

Kadınlarda ayakkabı seçerken en çok önem verilen faktörlerden bir diğeri de ayakkabının üstüne giyilecek kıyafettir. Genellikle kadınların kıyafetlerine uygun ayakkabı seçtiği gözlemlenmiştir. Kadınların büyük bir çoğunlu ya kıyafete göre ayakkabı alırlar ya da aldıkları ayakkabıya göre kıyafet seçip alırlar. Kadınların kıyafet, ayakkabı, ayakkabı fiyatları, çanta ve takıdan en büyük beklentileri genellikle hepsinin birbirini tamamlamasıdır.

Tüm bu faktörlerin yanı sıra dikkat edilmesi gereken faktörler de vardır. Bu faktörler; numaranın doğru olması ve ayakkabının kalıbının göz önüne alınması, ayakkabının estetiklik kazanması için duruşu, tercih edilen ayakkabının rengi, ayakkabının hava durumuna göre açık ya da kapalı olması ve en önemlisi de kadınların bütçesini sarsmayacak ayakkabı olması seçimi etkileyen faktörlerdendir.

 

AYAKKABI DÜNYASI MAĞAZALARI 1

AYAKKABI DÜNYASI MAĞAZALARI 2