Sponsor Reklamlar

Deri Mont etiketi için arşiv

Gisele Bunchen ve Stili

Sevgili Gisele, sen nasıl bir şeysin? Vücudunun taş olmasının yanında giydiklerinle de kendine baktırıyor sonra dönüp bir baktırıyorsun!

Geçenlerde Gisele’in giydiği bu metalik mavi mini süper elbiseyi gördükten sonra Gisele ve tarzı ile ilgili bir yazı yazmaya karar verdim çünkü bu elbiseye ve ayakkabılara çantaya, kısacası resimdeki her şeye bayıldım!

Bunlar da Gisele’in giymiş olduğu diğer elbiselerinden. Kırmızı elbisenin rengi çok güzel ama modelini sevemedim. Gri olan ise gerçekten cesaret isteyecek bir dekolteye sahip. Ama tabi ki Gisele’in üzerinde olunca bu bir sorun değil. Ben yine de kısa elbiseleri daha çok yakıştırıyorum.

Bunlar da Gisele’in günlük stilinden fotoğraflar. Günlük olarak genelde ve rahat giyinmeyi ediyor. Resimlerden anlaşılan ve deri pantolonları, olarak da griyi çok seviyor. Onun dışında üzerine bir ve bir t-shirt geçirip dışarı fırlamış gibi. Ama yine de zevkli seçimleri ve kullandığı ufak aksesuarlar ile hoş görünüyor.


Harley Davidson Cizme Modelleri Harley Davidson Erkek Ayakkabıları


süet Ayakkabı Modeli

Harley Davidson Çizme Modeli Erkek çizme Resimi

Harley Davidson Kışlık Çizme Modeli

Harley Davidson giyim özerine kaç önerim olacak sizlere ziyaretcilerim. harley davidson bot fiyatları biraz pahalı olduğundan sakın almamazlık yapmayın, harley davidson ayakkabı hem bayan harley davidson botları hemde erkek harley davidson çizme modelleri fiyat olarak pahalı olsada en sağlam ve ömürlük ayakkabı diyebilirim sizlere. Harley davidson çizme satan mağazalar da yaptığım araştırmada harley davidson bot modelleri genç erkek ve genç kızlardın en fazla satın aldıkları çizme modelleri ve modelleri ymiş. Harley davidson bot fiyatları 150*250 tl arasında fiyat değişimi göstermektedir. fakat harley davidson çizme modelleri den deri olanı ve zincirli olanı alanlar çokta memmun kaldıklarını söylüyorlar , harley davidson çizmeler den alan Büyük numara yani 44-45-46-47 numara giyen harley davidson ayakkabı türlerinden mutlaka buluyorlar başka markalardan bulmakta zorlanıyorlar. Harley davidson motorsiklet kullanan ve giyen gençler harley davidson jeans kot pantolon giymek istedilermi kendilerini harley davidson outlet mağzalarına atıyorlar kendilerini şimdilik hoşcakalın bu kadar.


Bayan Deri Mont Kısa

Yorum yaz devamı...

Bayan Deri Mont Modelleri Spor Deri Giyim


Fermuarlı Bayan Deri Ceket Modeli kısa Ceket modellerinden birisi

Dar deri ceket modeli

Kırmızı Modeli ve Deri etek modeli

Uzun Düğmeli Deri Mont Modeli

2010 yılının moda Bayan Deri Ceket Modelleri olarak derlediğim bu kreasyonda Bayan Deri Mont Modelleri nin en şık ve en çok tercih edilen türlerini ve Bayan Deri Montları nin değişik yeni sezon çeşitlerini sizlere sundum, Deri Ceket Modelleri ve deri mont modelleri yeni yılın yamurluk ve Kabanlarını satış yapılırken en fazla tercih edilen türlerinden olduğunu kanıtladı. İstanbul şişli de ve kızılaş ve ulusta satılan bayan deri mont modelleri üzerinde yaptığım araştırmada en fazla bayan mont modellerinin kuzu derisi olanlar satıldığını tespit ettim. ve erkek çeşitleri ile satışa sunulduğunda tabiki bayan deri montlar modelleri daha fazla seri satış yapıldığını ayrıca seri sonu bayan deri mont modellerinin ise yeni sezon bayan deri ceket modelleri ile birlikte tekrarda mağzalarda satıldığını tüm deri satan mağaza yöneticileri bilirler. Çünkü DERI de kesinlikle sezon sonu ürünler yoktur. Derı montlar bayan ların şıklıklarına şıklık kattığından en iyi deri montlar bayanlara yönelik imal edilmiştirler. toptan satış yapan mağazalarda genellikle Bayan deri mont modeli perekende fiyatına satılmaktadır. Bu serinin spor üzerine satılan modellerinde BAYAN DERİ MONT ve DERI CEKET CESİTLERİ genelde BAYAN GİYİM MAZASI olarak izmir kocaeli ve denizlide üzerine toptan satış yapan imalathanelerde üretildiğinden, bayan spor kısa deri mont modelinden almak için bu illlere kesinlikle gittiğinizde bunların Fabrika satış mağzalarına uğramanızı tavsiye ediyorum, çünkü fiyatı yarı yarıya düşmekte ve indirimli satış yapan mağzalardan bile daha ucuz satış yapmaktadırlar. Bu Deri Spor giyimde bantlı Spor Deri Mont çeşitleri ne kadar fazla aradıysamda bulunması nadir ürünlerdendir. Deriline ve deri kemer satan DIESEL markasının en fazla satış yapılanı DERİ KEMER modelidir. Erkek Deri Ceket modellleri BAYAN DERİ MONT modellerine nazaran daha ucuz ve daha az fiyata bulabilirsiniz. DERI CEKET Bayan GİYİM satan Tesettür mağazalarındada bulunduğunu sizlerle paylaşayım.
Bayan Deri Ceketlerinin fiyat listesinide bulunca sizlerle paylaşacağım. Bayan Deri Mont Modelleri satan kayseri mazasında arkadaşım esra var ondan fiyatları nı alınca en kısa sürede sizede sunacağım inşallah. Bu arada Esraların mağzaları Bayan Deri Montlar tamiri yapan yerler arasındadır isteyene adresini veririm. siyah ve Kahverenki Deri Ceket Modellerinden bazılarını sunuyorum, sevgiyle kalın hoşcakalın.


  • Sponsor Reklamlar

  • Copyright © Ayakkabı Fiyatları | Ayakkabı Modelleri | Ayakkabı Dünyası. Tüm hakları saklıdır!
    Ayakkabı sitemizde destek verdiğimiz kategoriler ayakkabı dünyası  ayakkabı fiyati  ayakkabı modelleri  yer almaktadır.