U.S. POLO ASSN. 2009 2010 SONBAHAR KIŞ KATALOĞU

U.S. . 2009-10 Sonbahar Kış modası “” detaylarını taşıyor. Özellikle markanın Classics serisinde çizgiler; klasiklerini ve 1950’li yılların özelliklerini taşıyor. Güney Amerika sahillerinin ve sahil kulüplerinin klasikleşmiş detayları sonbahar kış sezonunun çıkış noktası.

Özel dikişler ve aksesuarlarla polo sporunun kendine has, zaman zaman maskülen yönlerini de cesurca sergilemek için tasarlanan koleksiyonda; ana renkler , fuşya, kırmızı ve yeşili.

U.S. Polo Assn. markasının tasarımcısı Ciliv’den öneriler…
“Çok detaylı, armalı ve trikolar, jeanler, yeni kalıp chino pantolonlarımızla birlikte bir şıklığı temsil ediyor. Businness Comfort serisi armalı ve lycralı gömleklerimiz de ve renk açısından günün her saati her türlü mekan için tercih edilebilir. Beyaz jeanler ve pantolonlar kış mevsimi de olsa bu sezon sıkça tercih edilecek. Bu pantolonlar için en iyi tamamlayıcılar ise; saç örgüsü uzun hırkalar ve binici çizmeleri. Kısacası bu kış, tam bir retro havası içinde olacağız.”

Bay, Bayan, Çocuk, Genç ve Genç Hisseden Herkes…
U.S. Polo Assn. markasının geçtiğimiz sezon satışa sunulan ve beğenilen çocuk ürün grubu bu sezon da tüm hızıyla müşterileri ile buluşmaya devam ediyor. Anne konseptine paralel olarak tasarlanan çocuk koleksiyonu; kadın – erkek ürün grubundaki tüm detayları ve renkleri birebir taşıyor.