Greyder bot modelleri ve fiyatları nelerdir. Greyderin en fazla satılan botları hangisidir. Greyder botlarının diğer botlardan ayıran özellikleri  nelerdir. Greyderin botları su geçirmeme özelliğine sahiptir.  Bot alırken nelere dikkat edilmeli hangi markalardan alınmalıdır.  Bot almak isteyenlerin tek tercihi olan Greyder bot dünyasında  en fazla  satılan markadır.

Her geçen gün markalaşmış  adıyla güzel botlar üretmeye devam etmektedir. Botu alırken normal ayak numaranızdan bir numara büyük almanızda fayda vardır.  Botlar uzun süreli kullanılır ve   numarayı büyük almada  her zaman fayda vardır.

2012 kışı bir hayli soğuk geçmeye devam etmektedir. Sizinde soğuktan dolayı ayaklarınız üşüyor ve hasta olmaktan korkuyorsanız bu sorun hemen bir greyder bota sahip olarak üstesinden gelebilirsiniz. Greyder yüksek kalitede üretilmiş bir bottur aşırı derece sağlam olarak üretilen bot ayağınızı kullanım şekline göre senelerce kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Markası ne olduğu belli olmayan botlara her sene 40 ar lira vermektense sağlam bir greyder bota sahip olara senelerce kullanabilirsiniz. Akla hemen şu gelmektedir. Bir bota o kadar para vereceğime her sene farklı bir bot alır değişik değişik ürünler giyerim diyebilirsiniz. Ancak şu konuyu bu düşünceniz ile atlamış olacaksınız. Greyder bot hiçbir şekilde dışarıdaki soğuğu içerisine almamakta karda yağmurda ayaklarız %100 güvende olacak şekilde kullanım imkânı sağlamaktadır.

Sizde greyder marka bir bota sahip olarak sağlığınızı tehliken kurtarabilir uzun yıllar boyunca bir adet ayakkabı ile ekonomik bir şekilde kışları geçirebilirsiniz. Greyder bot diğer markası belli olmayan botlar gibi taban kısmı adi bir plastikten üretilmemiştir 1. Sınıf malzemelerden üretilmiş ve kış ayında oluşabilecek her türlü soğuğa göre tasarlanmıştır.

Greyder markasını kullanıp da daha sonradan farklı  markaları kullanmak isteyenlerin sayısı çok azdır.   Hatta diğer markalarda istedikleri  özellikleri bulamayanlar  Greyder ile tanışınca gerçek botu tanımış olur. Alırken  biraz  fazla para vereceksiniz ama uzun yıllar kullanabileceğiniz bit bot almış olursunuz.

Greyder bot çeşitlerine  baktığımız da farklı modelleri görebiliyoruz. Bayanlar için oldukça güzel renklerde modelleri üretilmiştir. İlk bahar başlarında her yıl indirim sezonu olmaktadır. İndirimleri ve seri sonu ürünleri yakalayarak daha ucuza da alabilirsiniz.

 

Greyder Bot Modelleri ve Çeşitleri Greyder Bot Modelleri ve Çeşitleri Greyder Bot Modelleri ve Çeşitleri