Sponsor Reklamlar

Istanbul etiketi için arşiv

City Short Modası

Şortların her türlüsü 2009 ilkbahar yazında çok . Özellikle city short denen şık şortlar ünlü modacıların defilelerini bol bol süslüyor. Kısa olan şortları İstanbul’da giyebilmek biraz sorunlu olabilse de noktada opak çoraplar imdadımıza yetişiyor. aylarında kot kumaş şortlarınızı çoraplarınızla birlikte giyip hem rahatlığın hem de şıklığın keyfini yaşayın :)


Sanatsal Çizgiler

Sanata duyulan tutkuyla tasarlanan ve ünlü sanatçıların eselerini mücevherler ile birleştiren koleksiyonundan birkaç fotoğraf paylaşmak istedim… İlkbaharın ve yazın trend renkleri olan kırmızı, mavi, pembe ve yeşil kullanılarak hazırlanmış bilezik, yüzük ve küpeler harikaa…
Hundertwasser Sokak Nehirleri koleksiyonunun renkli tasarımlarından olan küpeler benim çok hoşuma gitti. Hem romantik hem de renkli aksesuar…

Luna Piena kolyeler, romantik akşamlarda şık gece kıyafetlerimizi, canlı renkleri ile de günlük kıyafetlerimizi tamamlıyor.

Frey Wille’ rengarenk, kalın bileziklerini çok beğendim. Yazın cilde renk katmak, kışın ise trikoları renklendirmek için tasarlanmış. Bilezikler el işçiliği…!
Frey Wille modellerini ’da bulabilirsiniz bilmiyorum :( İstanbul Nişantaşı’nda bulabilirsiniz.


Kombin: Merhaba Yağmur!

İstanbul’da haftasonunu yağmurlu geçirdik. Sever misiniz sevmez misiniz bilmem tahminlerine göre çarşambaya kadar da güneş yüzü göremeyecekmişiz.

Şahsen ben her zaman güneşli havaları tercih etmişimdir. Yağmurlu günlerde ne yapacağıma ve giyeceğime bile karar vermek zor oluyor benim için. Eğer siz de benim gibi böyle havalarda kendinizi kasvetli hissediyorsanız işte kendinizi iyi hissetmek için gereken kombin. Hem yağmurlu havalarda da şık, güzel ve konforlu hissetmek, hem de yağmurdan korunmak için :)

Diz boyunda ve triko üst ile başlayın. Hava soğuk ise ve üşüyorsanız bunların altına taytlarınızı veya kalın çoraplarınızı da ekleyebilrsiniz.

Yağmurdan korunmak ve sıcak kalabilmek için size hoş bir mont lazım. çift düğmeli kalın mont aradığınız şey. Kapşonu da sizi olarak soğuktan koruyacak :)

Kombininizi güzel bir çift yağmur botuyla bitirin. olarak da yağmura karşı dayanıklı bir çanta, şık bir bilezik ve şeffaf, bir şemsiye de kullanabilirsiniz.

İşte hazırsınız, yağmur! :)


Altına düşkünüz

Türk halkının, altın ve mücevhere düşkünlüğü sürerken, Türkiye’de, kişi başına mücevher talebi 2,4 gramı buluyor. İstanbul Altın Borsası Başkanı Çıtak’ın Topluluğu’ yer alan araştırmasına göre, Türkiye’ yıllık mücevher talebi 143 ton olarak belirleniyor. Hindistan’da 437.8 ton, ’de 322 ton, Suudi ’da 144.9 ton, Çin’de ise 209 ton.

Türkiye, bu ülkeler arasında kişi başına mücevher tüketimi açısından ise ikinci sırada yer alıyor. Suudi Arabistan kişi başına 9,1 gramlık mücevher kullanımı ile grubun başında bulunurken, bu ülkeyi kişi başına 2,4 gramlık mücevher tüketimi ile Türkiye izliyor. ABD’nin kişi başına mücevher tüketimi 1,3 gram, Hindistan’ın 0,5 gram, Çin’in ise 0,2 gram düzeyinde seyrediyor.


Fashionable Istanbul

fashionable ist

fashionable ist (1)

fashionable ist (3)

fashionable ist (2)

fashionable ist (4)

fashionable ist (5)

İstanbul Fashion Days’den sonra İstanbul’da bir etkinliği daha. moda dünyasının devleriyle Hollywood ünlülerini buluşturacak olan Fashionable İstanbul 23-24-25 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek.

Söylenenlere göre Fashionable İstanbul’da Cavalli, Ferre, gibi modanın öncü isimlerinin defileleri yer alacak. Bruce Wills ve eşi de etkinliğe katılmak için İstanbul’da olacak. Dahası da var! Etkinliğin yüzü olan en yakın arkadaşı ’yi yalnız bırakmamak için Justin Timberlake de etkinliğe katılacak. Şıklığıyla kendinden söz ettiren Dubai prensesi Prenses Haya ise sadece 24 Ekim tarihinde Ferre defilesi için Fashionable İstanbul’da olacak. Henüz ismi açıklanmayan birçok modelin de podyuma çıkacağı dolaşan söylentilerden… Bu arada fotoğraflar,İstanbul’da yapılan ve ’nin de katıldığı toplantıdan.

Ne diyelim, böyle dev bir organizasyonun İstanbul’da gerçekleşeceğini görmek . Merakla bekliyorum…


  • Sponsor Reklamlar

  • Copyright © Ayakkabı Fiyatları | Ayakkabı Modelleri | Ayakkabı Dünyası. Tüm hakları saklıdır!
    Ayakkabı sitemizde destek verdiğimiz kategoriler ayakkabı dünyası  ayakkabı fiyati  ayakkabı modelleri  yer almaktadır.