Sponsor Reklamlar

Lara etiketi için arşiv

Beckham’ların Aile Saadeti

beckams

david

Çok sık olmasa da arada ailesini birlikte dışarıda görebiliyoruz. Bu da onlardan biri, Beckham’ların ’da ailecek geçirdiği bir gün. kış sezonunun en büyük trendlerinden kürk montu ile görüntülenmiş. Üzerindeki pek sahteye benzemiyor, gerçek kürk sanırım. Hayvanseverler bu işe çok sinirlenecek, tabi ki ben de! David Beckham ise göre bu Victoria’yı sollamış. Bu resimlerde baktıkça kesinlikle stil sahibi bir erkek görüyorum. Trençkot ve şapka çok yakışmış. Küçük Beckham’lara gelince, onlar da her zamanki gibi çok sevimliler.


Japon sac Modelleri Japon Sac Stilleri 2010 SAÇ MODELLERİ


Bayanlar için hafif dalgalı kısa permalı saç Resimleri En çok tutulan ve En popüler Saç Modelleri dendir.

Emo cu Bayanların Kırmızı Saç Stil i

tipi Japon Saç

Klasik Kesim Japon Saç Modeli

Erkek Japon Saç Modeli ayrıca Erkek Öğrenci Saç Resimleri

2010 en yeni bazı sanaççının yapırdığı 2010 japon saç modelleri günümüzün en son ve en saç modelleri dir geçen senelerde japon saç stilleri Türkiyede olduğu kadar avrupadada ilgi duyordu fakat 2010 japon saç modeli artık genç kızların ve okula gençlerin yaptıracağı saç japon saç şekilleri dir. japonların saç modelleri kısa moda saç modelleri arasındadır, kızıl renkli renkli ve kırmızı renklere boyanmış japon saç kesimleri hem sexxi görüntü veriyor hemde ilgi çekici hal alıyor. Amam en moda saç şekilleri benim için erkek japon saç şekilleri modelleri dir çünkü japon saç kesimi baylara daha çok yakışıyor bayan lara ise japon şaç modelleri de yakışıyor amam erkek japonların saç şekilleri benim daha hoşuma gidiyor 2010 saç kesim modelleri ense uzun olanlar ve kahkül uzun olanlar farklı bir tarz sergiliyor japonların saç kesimi en iyi kuaför bence istanbul da mevcuttur, Ankara da ben öyle güzel kesen görmedim. 2009 japon saç kesim modelleri 2010 japon saç şekılleri nede yansıma yaptı ama japon stili saç modelleri ni bence sizlerde kestirmeniz lazım mutlaka sizlere tavsiye ediyorum. Uzun belik ören japonların saç bakımı ise günlük olduğundan bayanların zamanını aldığı hep söylenir. imkan olursa japon saç kesimleri gösteren mek isteyende gene sitemize girerlerse video yu seyret me şansı bulacaklar, Şimdilik Hoşcakalın, Sağlıklı saclar sizin olsun.


TENCEREDE HİNDİ KIZARTMASI

Gerekli :
5 kişi için bir pa­laz hindi (2 . Iık), 140 gr. yağ (7
çorba kaşığı), 150 gr. soğan (3 orta boy), 80 gr. havuç, 4 diş sarmısak, 1 bardak su, tuz, biber.

Hazırlanması:
Hindiyi iyice temizleyin, içini tavuk gibi tuzlayarak yeniden yıkayın. Bir çukur tencereye yağı, temizlenmiş, dörde bölünmüş soğanları, 4 diş sarmısağı ve temizlenerek küçük parça­ bölünmüş soğanları, 4 diş sarmısağı ve temizlenerek küçük parçalara bölünmüş havucu koyun. Tencereyi çok küçük bir ateşin üzerine oturtun. Yağ erimeğe başlayınca hindiyi ten­cerenin içine koyun, kapağını kapatın, yavaş yavaş kızartın. Küçük ateşte hindinin bir tarafı pembeleşince, öbür tarafını çevirin. Sonra yine çevire çe­ iki tarafı da nar gibi kızarıncaya kadar kızartın. Ancak hiç yanmamasına çok dikkat edin.

Hindi güzelce kızarınca, tencereye azar azar bir bardak kadar sıcak su ekleyin. Küçük ateşte pişirmeğe de­ edin. Hindi iyice pişince tencere­den çıkarın. Göğüs, kol, but olarak bö­lümlere ayırın, önceden ısıtılmış sıcak bir servis tabağının üzerine yerleşti­. İsterseniz soğanla, isterseniz soğa­nı çıkararak, tenceredeki sebzelerle suyu eze eze bir süzgeçten ge­çirin. Böylece oluşan püreyi ya ayrı bir kapta ya da hindinin üzerine döke­rek sofraya götürün.


  • Sponsor Reklamlar

  • Copyright © Ayakkabı Fiyatları | Ayakkabı Modelleri | Ayakkabı Dünyası. Tüm hakları saklıdır!
    Ayakkabı sitemizde destek verdiğimiz kategoriler ayakkabı dünyası  ayakkabı fiyati  ayakkabı modelleri  yer almaktadır.