Sponsor Reklamlar

Mango etiketi için arşiv

Mezuniyet Töreni ve Ben

mezun1

mezun2

mezun4

mezun3

Mezuniyetten şimdiye kadar çok fazla bahsettim. Ama işte geçti gitti bile. 2-3 gündür sürekli benim için koşturmaca ile geçiyor. Sonunda törenimizi yaptık, kepleri fırlattık, baloda dans edip eğlendik ve benim de öğrencilik hayatım böylelikle sona ermiş oldu. Zorlu bir iş hayatı beni beklerken gelelim mezuniyet töreninde giydiklerime. Aslında ikisi de daha önce sitede yer aldı, ama taytla giymiştim o zaman. Bu şekilde, e biraz bronzluk da olunca çok daha hoş durdu sanırım. O gün herkes elbiseye bayıldığını söyledi ve beni çok mutlu etti :)Törenden sonra da Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin düzenlediği partiye katıldık arkadaşlarımla. Çok eğlendik, dans ettik coştuk. Sanırım bu günleri çok özleyeceğiz.

Elbise: Miss Selfridge
Ayakkabı: Shoetek
Çanta: Mango


Maksi Elbiseler

maxi
maxi-1
maxi-2
maxi-3
maxi-4
maxi-5

Maksi elbiseler bu sezon altın çağını yaşıyor. Hem şık hem de rahat olmak isteyenler için bire bir. Bileklerinize kadar uzanan bu elbiseler üstelik boyunuzu oldukça uzun da gösteriyor. İster gündüz ister gece hemen hemen her yere uyum sağlayabilecek türden . Bu yaz bu uzun elbiselerden bir tane edinmek şart oldu. İsteyenler Mango’da ve Vero Moda’da 100 TL civarına bir sürü güzel model bulabilirler. Eğer o kadar fazla para vermek istemiyorsanız, Terkos Pasajı’nda 15-25 TL arasına da bulabilirsiniz.

Sokak Modası – Cin Sokakta #10Taksim’deki Cin Sokakta çekimlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu kezki konuğumuzun da t-shirtünü çok sevdim, bir de büyük siyah çantasını. Kendisine gösterdiği içtenlikten ötürü teşekkür ediyoruz.

Hırka: Bershka
Çanta: Mudo
Pantolon: Mango
T-shirt: Terkos Pasajı
Ayakkabı: Deriden


Favori kiyafet markaniz hangisi anketi sonuclandi!

Favori kıyafet markanız hangisi anketimiz sonuçlandı. Toplam 56 kişi oy vermiş.

İşte sonuçlar:

  1. Mango açık farkla 1. Oyların %20’si favorim Mango demiş!
  2. Park Bravo 2.sırada %12 ile…
  3. Bershka ve Topshop ise %10 ile 3.luğü paylaşıyorlar…

Bence sonuçlar oldukça gerçekçi :) Oy veren herkese çok teşekkürler!!


Penelope ve Monica Cruz for Mango İlkbahar Yaz 2009Penelope ve Monica Cruz kardeşler Spring 2009’da da Mango katalogunda yerlerini aldı. Cruzlar yine Mango’da birbirinden güzel kıyafetlere bu sezonda da imzalarını attı. Koleksiyonda siyah-beyaz hakimiyeti sürmekte. Ayırca cıvıl cıvıl ilkbaharın sembolü pembeler de bu koleksiyonda mevcut.

  • Sponsor Reklamlar

  • Copyright © Ayakkabı Fiyatları | Ayakkabı Modelleri | Ayakkabı Dünyası. Tüm hakları saklıdır!
    Ayakkabı sitemizde destek verdiğimiz kategoriler ayakkabı dünyası  ayakkabı fiyati  ayakkabı modelleri  yer almaktadır.