Sponsor Reklamlar

Mango etiketi için arşiv

Mezuniyet Töreni ve Ben

mezun1

mezun2

mezun4

mezun3

Mezuniyetten şimdiye kadar çok fazla bahsettim. Ama işte geçti gitti . 2-3 gündür sürekli benim için koşturmaca ile geçiyor. Sonunda törenimizi yaptık, kepleri fırlattık, baloda edip eğlendik ve benim de öğrencilik hayatım böylelikle sona ermiş oldu. Zorlu iş hayatı beni beklerken gelelim mezuniyet töreninde giydiklerime. Aslında ikisi de daha önce sitede yer aldı, ama taytla giymiştim o . şekilde, e biraz bronzluk da olunca çok daha hoş durdu sanırım. O gün elbiseye bayıldığını söyledi ve beni çok :)Törenden sonra da Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’ düzenlediği partiye katıldık arkadaşlarımla. Çok eğlendik, dans ettik coştuk. Sanırım günleri çok özleyeceğiz.

:
Ayakkabı: Shoetek
Çanta: Mango


Maksi Elbiseler

maxi
maxi-1
maxi-2
maxi-3
maxi-4
maxi-5

Maksi sezon altın çağını yaşıyor. Hem şık hem de rahat olmak isteyenler için bire . Bileklerinize kadar uzanan bu üstelik boyunuzu oldukça uzun da gösteriyor. İster gündüz ister gece hemen her yere uyum sağlayabilecek türden . Bu bu uzun elbiselerden bir edinmek şart oldu. İsteyenler ’da ve ’da 100 TL civarına bir sürü güzel model bulabilirler. Eğer o kadar fazla para vermek istemiyorsanız, Terkos Pasajı’nda 15-25 TL arasına da bulabilirsiniz.

Sokak Modası – Cin Sokakta #10Cin Sokakta çekimlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. kezki konuğumuzun da t-shirtünü çok sevdim, de büyük çantasını. Kendisine gösterdiği içtenlikten ötürü teşekkür ediyoruz.

Hırka:
Çanta:
Pantolon:
T-shirt: Terkos Pasajı
Ayakkabı: Deriden


Favori kiyafet markaniz hangisi anketi sonuclandi!

Favori kıyafet markanız hangisi anketimiz sonuçlandı. Toplam 56 kişi vermiş.

İşte sonuçlar:

  1. açık farkla 1. Oyların %20’si favorim Mango demiş!
  2. Park Bravo 2.sırada %12 ile…
  3. ve ise %10 ile 3.luğü paylaşıyorlar…

Bence sonuçlar oldukça gerçekçi :) Oy herkese çok teşekkürler!!


Penelope ve Monica Cruz for Mango İlkbahar Yaz 2009Penelope ve kardeşler Spring 2009’da da katalogunda yerlerini aldı. Cruzlar yine ’da birbirinden güzel kıyafetlere sezonda da imzalarını attı. Koleksiyonda -beyaz hakimiyeti sürmekte. Ayırca cıvıl cıvıl ilkbaharın sembolü pembeler de koleksiyonda mevcut.

  • Sponsor Reklamlar

  • Copyright © Ayakkabı Fiyatları | Ayakkabı Modelleri | Ayakkabı Dünyası. Tüm hakları saklıdır!
    Ayakkabı sitemizde destek verdiğimiz kategoriler ayakkabı dünyası  ayakkabı fiyati  ayakkabı modelleri  yer almaktadır.