Sponsor Reklamlar

Puma etiketi için arşiv

Puma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı

 

Puma AG Rudolf Dassler Sport  kısa adı ile Puma. Puma markası bir alman spor giyim markasıdır. Adidasın kurucularından olan Rudolf dassler tarafından kurulmuştur. Rudolf dassler adidasın sahibi adolf dasslerin abisidir. Aralarındaki bir anlaşmazlık nedeni ile ayrılmışlar ve ardından puma markasını kurmuştur. Puma dünyadaki en büyük ve en güçlü spor giyim markalarından bir tanesidir.

Pumanın fabrikasında günümüzde yaklaşık olarak 4000 işçi çalışmaktadır. Ve neredeyse dünya üzerindeki bütün ülkelerde puma markasının satışı yapılmaktadır. Puma markası diger markalar gibi futbola ve basketbola o kadar fazla önem vermemiş ve daha farklı spor dallarına yönelmiştir formula 1 sektöründe bulunan takımların giyisileri puma tarafından üretilmektedir. Formula 1 deki büyük takımlardan olan Ferrari ve Renault gibi takımların yarışçılarının giysilerini üretmektedirler.

Ayrıca puma 2006 yılında yapılan Fifa Dünya Kupasının şampiyonu italyanın formalarınıda üretmiştir. Puma bu dünya kupasında italya dahil 12 farklı takımı giydirmiş ve onların forma sponsorları olmuştur. Günümüzde hala bir çok futbol takımının formalarını üretmektedir ve onlara forma destegi saglamaktadır. Formalarında kullandıgı özel sistemler ve kumaşlar vardır. Bu sistemler futbolcuların daha iyi hareket edebilmesi ve formaların daha hafif olmasının saglanmasıdır.

Bunun yanında özel koleksiyonlar da tasarlayarak müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Bayanlar için de çok güzel tasarımları olan puma yıl içerisinde yeni ve farklı koleksiyonlarda çantalar ayakkabılar saatler polarlar ve buna benzer bir çok ürün tasarlamaktadır. Pumanın son gözdelerinden olan ferrari özel koleksiyonu hem bayanların hem de erkeklerin dikkatini oldukça çekmektedir. Özellikle bayanlar için tasarladıkları ferrari özel koleksiyon çantaları çok güzeldir ve bir çok bayanın büyük bir hayranlık duyarak almasına neden olmaktadır. Aynı şekilde erkekler için tasarlanan ferrari özel koleksiyonu ayakkabıları da erkeklerin gözünü doldurmakta ve ferrari hayranlarının almasına sebep olmaktadır.

Puma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatı

Puma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatıPuma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatıPuma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatıPuma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatıPuma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatıPuma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatı

Puma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatı

Puma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatıPuma ayakkabı modelleri, puma spor ayakkabı, bayan erkek ayakkabı, numaraları ve fiyatı

 


Markafoni’de Puma Özel Satışı Başladı

Markafoni’de indirimli Puma satışı başladı. Ayakkabı, çanta ve terliklerde inanılmaz indirimler var. Markafoni davetiyesi isteyenler email adreslerini yazsınlar, davetiye gönderebilirim…
Markafoni’de herşey çok çabuk tükeniyor. Acele edin…


Yeni Converse Ayakkabi Cesitleri

Convers (Konvers) iş ayakkabısı…
Garson Spor Ayakkabılar Günlük Spor Ayakkabılar

Toptancılar da bulunamayan güvenlik ayakkabısı
Dalmaçyalı Convers Modeli


Siyah Renkli Kuru Kafa Kısa Konvers ayakkabı Spor Modeli

Bez renkli Convers Modeli

Siyah Konvers ayakkabı modeli


ayakkabı denince çavuşoğlu firması aklıma geliyor Ayakkabı toptancıları en başta spor, bot, Çizme ve yazlarıda terlik olmak üzre en çok satış yaptıkları türlerin ve çeşitlerin başında gelmektedir. panduf ve krampon futbol ve Basketbol ayakkabılarının modelleri ce türleri ise en az satılanlar arasında olduğunu bir toptancı arkadaşımdan öğrendim. Fiyatı satış başına 50-100 arasında satıldığını da öğrendim. Başlıca markalardan Puma, Nike, reebok ve italyan vicco markalarının toptancıları arasında bulunan arkadaşımın bizde diyor en az satılan çelik burun iş ayakkabısı demişti. sportaç ithal spor türlerinden en fazla satılanlar arasında imiş. Bu modellerin Çeşitli Renkte ve modelde ki klasik ve natürel türleri ise beyazıt istanbul ve Kızılay Ankarada satıldığı ayrıca Kısa ve uzun converse Konvers & Superstar garson türleri ve siyah cırtlı kırışık converse Konvers & Superstar türleri yeni çıkan ayakkabı modellerinin başında gelenmiş. Benim beğendiğim ve aldığım model 4 sıradaki olan, Umarım sizlerde beğenmişinizdir.

Lescon Ayakkabı Modelleri LESCON AYAKKABI Çeşitleri Lescon Ayakkabıları


Lescon Çocuk Bot Ayakkabı Modelleri

Lescon Spor ayakkabı Modelleri

Lescon Çizme Modeli

2010 yeni sezon yeni çıkan Lescon Ayakkabı Modelleri daha çok Erkek Spor Ayakkabısı Modelleri ve Fiyatları ilgi çekmektedir. En iyi ve En sağlam Sağlam erkek ayakkabı modelleri halı saha ayakkabısı modelleri dir. Futbol Ayakkabısı yani krompon modelleri ise lescon ayakkabı modelleri nin bir başka çeşitleri dir. Lescom spor ayakkabı modelleri kışlık olarak Lescon Çizme Modelleri üretim yapan türleri ile Lescon Bot Modelleri genelde Lescon Çocuk Ayakkabı Modelleri olarak Kız çocuğu ve erkek çocuk ayakkabı modelleri satışı yapan ankara da ve istanbul da büyük ayakkabı mağzalarında toptan satış yapıldığını biliyorum. Lescon Erkek Ayakkabı Modelleri beyaz renkli ve deri olanları ile birlikte beta süet olan lescon spor ayakkabı türleri fiyat olarak ucuz ve sağlamdırlar. Lescon ayakkabı fiyatları 100/175 Türk Lirası alarak fiyatlar aralığında seyir etmektedir. Genellikle lescon halı saha spor ayakkabıları inçe deriden delikli olarak hava alan ayakkabılar dandır. Yeni Sezon Yazlık ve mevsimlik lescon ayakkabı türleri lescon spor yakkabı gibi olanlarla birlikte ünlü markalardan olan nike Ayakkabı , adidas ayakkabı , puma ayakkabı , jump ayakkabı , kinetix ayakkabı ve reebok Ayakkabı gibi sağlam ve çekici estetik görsel olarak şık ayakkabılardır.


Reebok Ayakkabi Modelleri Reebok Cesitleri

Reebok mağzalarında çok uygun Reebok fiyatları ile beğeninize sunulmaş 2009 model Reebok fiyat listeleri ile sizelin beğenisine sunduğumuz bu yep yeni model Çok şık Reebok sportif ayakkabıları en güzel günlerde kullanmanız dileği ile resimlerini sizlere veriyoruz. Fiyatları kaç para demiyin mutlaka en yakın Reebok Mağzalarına gidin Ayak numaranıza göre yeni model son moda Reebokları beğenin. yenimoda.blogspot.com Magzalar Reebok Spor ayakkabi modelleri ve Reebok superstar Reebok Spor ayakkabi modelleri Puma ve diger spor modellere göre fiyatları çok cazip ve ekonomik tir. Mutlu günlerde giyinin En Güzel En yeni Modelleri ve En moda Reebok Modelleri Sizlere sunmaya devam edeceğiz. yenimoda ekibi olarak şimdilik hoşcakalın.

En Güzel En yeni Reebok Spor ayakkabı modelleri

EN şık Reebok Spor Ayakkabı modeli

En hoş Reebok Spor ayakkabı modeli

En Güzel En yeni Reebok Spor ayakkabı modeli

Reebok Ayakkabi Modelleri

Reebok Ayakkabı Modelleri Reebok Çesitleri


Reebok Yürüyüş AyakkabısıKışlık Reebok Spor Ayakkabı Modeli

Reebok Basketbol Ayakkabı Modeli

Spor Ayakkabı denince Reebok spor ayakkabıları gösterilir magazalarda, Reebok ayakkabilari nın çesitleri ve Reebok ayakkabı fiyatları istanbul magazası ve Ankara magazalarında 100-150 tl civarında satışı yapılmaktadır. Rebook ayakkabı yeni sezonda bay yani erkek rebok ayakkabıları ve Çocuk Reebok ayakkabılarının çeşitleri oldukca fazla olduğundan. Bir izmir magasasına gittiğinizde ayakkabılar gösterirmisiniz derseniz size en şık ve en güzel yeni çıkan ayakkabıların başında Ribok markasını sunacaklardır beğeninize. Bayan Reebok ayakkabılar sizlerin şık ve spor gözükmesini sağlayacaktır. Sizler bakmayın bu ayakkabılar Reebok markası olduğundan fiyatları ve üçretleri bu şekildedir. çok güzel Reebok ayakkabı alacağım derseniz mutlaka istanbul eminiönündeki Reebok mazasınauğramanız gerekir. bu yılın en güzel ayakkabılarıve en güzel koşu ayakkabıları nı gene Reebok çıkardı. en yeni ve şık moda nıke ayakkabılarıve en son Reebok koşu ayakkabısı klasik ayakkabılara göre fiyatları oldukca uyğun olduğundan klasik Reebok ayakkabı almanızı tavsiye ederim. Ben kosu yaptığımdan kosu ayakkabiları nı secerim.


Kosu ayakkabi çeşitlerini gene burada sizlere sunacağım. Kosu ayakkabilari hafif ve narin kosu ayakkabisi olarak 2 türlü olduğunu biliyorum. Kosu ayakkabıları ve yürüyüş ayakkabısı çeşitleri gene Reebok Mağazasında kosu nıke ayakkabıları reonunda bulma şansınız oldukca fazladır. koşu ayakkabitürleri ve koşu ayakkabilari nın en iyisi eminim ki Reebok koşu ayakkabisidır. Zatin komşularıma ve sizlerede tavsiyem koşu ayakabısıalırken ve koşu ayakkabiları na bakarken koşu ayakkabısının narin güzel kışlık ve yazlık modellerini beğenemenizdir. koşu ayakkabıları ve yürüyüş ayakkabılarıda fiyat olarak çok çazip olduğunu ankara kızılaydaki Reebok mağzasında gördüm. koşu ayakkabılar (Reebok) modelleri olarak yenimoda.blogspot.com ailesi sizlere oldukca çok çeşitlerini sunmaktan grup duyuyoruz.

Koşu ayakkabısının yeni çıkan modelleri ve koşu ayakkabısı nıke ın yeni ürünlerini bulmak oldukca kolay. Ha izmir deyim nasıl koşu Reebokmodellerini bulurum derseniz. sizlere koşu spor ayakkabı türlerinin renkli kırmızı mavi ve sarı çeşitlerini kemerdeki mavi Reebok ayakkabıların bulunduğu mağazasında bulmanız mümkün. Reebok ayakkabılar çeşitleri bakımından Reebok, adidas ve esen sport ayakkabılarına göre oldukca ekonomik olduğunu size bildiririm.
Reebook ayakkabı türlerinden başka bir örnek ise babet türleri gelmektedir fitnis yaparken ve yürüyüşte babet ayakkabı türleri ayaklarınızı koruyacak ve esnek düz tabanı ile sizleri yormayanbir ayakkabı olacaktır.
İtalyan Reebok ayakkabılarını almak isterseniz Reebok koşu ayakkabıları nı beğeneceğinize eminim. air jordon un Reebok çeşitlerinde Reebok basketball ayakkabı modellerini beğeneceğinize eminim. Reebok basketbol ayakkabıları olarak izlere Reebok BASKETBOL AYAKKABILARI ve Reebok BASKETBOL AYAKKABI MODELLERİ nide sunuyorum. uzun kışlık Reebok the golden touch modeli ve kısa genkli Reebok cleveland modeli ni takip eden sezonda Reebok zoom ve Reebok connect dots çeşitleri yeni çıkarak devam etmektedir. Reebok pabuçları ve diğerleri ise daha sonradan piyasaya yeni moda olarak çıktığını biliyorum. Adidas ayakkabı fiyatları ve adidas ayakkabı modelleri inanınki Reebok tenis ayakkabı fiyatlarından daha pahalıdır. Reebok spor ayakkabı fiyatları diger ayakkabı fiyatlarına göre çok daha pahalı çünkü marka olduğu için. Reebok ayakkabı fiyatları ise Reebok ayakkabı modellerinin çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir.
Reebok ayakkabı fiyatları Reebok futbol ayakkabı modellerinden daha güzel ve şık durduğunu iddia ederim sizlere spor ayakkabı modelleri olarak birde vans ayakkabı fiyatları da epeyce uçuz ve günümüz bahar yaz ve kış modelleri kolleksinonu siz sevgili blog ziyaretcilerime sunmuş bulunuyorum. Umarım beğenirsiniz. Yenimoda alilesi olarak sizlere Mutlu Giyimler dilerim…


  • Sponsor Reklamlar

  • Copyright © Ayakkabı Fiyatları | Ayakkabı Modelleri | Ayakkabı Dünyası. Tüm hakları saklıdır!
    Ayakkabı sitemizde destek verdiğimiz kategoriler ayakkabı dünyası  ayakkabı fiyati  ayakkabı modelleri  yer almaktadır.